Przydatne etykiety na butelki

Solidnie wykonane etykiety na butelki to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś, czym można by było udekorować butelki zawierające własne wyroby. Trwałe etykiety zachowają przez długi czas efektowny wygląd i będą efektowną ozdobą szkła na długie miesiące.

Etykiety na wódkę weselną

Okazji do tego, by zamówić unikalne etykiety, jest całkiem sporo. Jedną z nich jest zbliżające się wesele. Niepowtarzalne etykiety z przykuwającym uwagę nadrukiem na pewno pozostaną na długo w pamięci gości. Bez wątpienia będą też czymś, co zapamiętają sami nowożeńcy.

Jakie mają być etykiety na butelki weselne? Wszystko zależy od pomysłowości państwa młodych. Dzięki temu, że można stworzyć naprawdę przeróżne etykiety, każda para ma szansę zaskoczyć gości niebanalnym projektem. Warto zastanowić się nad romantycznymi etykietami, ale równie dobrze mogą być one zabawne lub inspirowane nowoczesnym minimalizmem.

Samodzielne projektowanie etykiet na butelki weselne to sporo świetnej zabawy, ale można tez powierzyć jej stworzenie wzoru firmie, która będzie je wykonywać. Również takie rozwiązanie jest gwarancją tego, że butelki z weselną wódką będą po prostu wyjątkowe.

Etykiety na nalewki, wino, piwo

Nierzadko potrzebne są także etykiety na inne trunki. Coraz więcej osób podejmuje się samodzielnego przygotowywania alkoholu – domowe wino czy nalewka to coś, co zdecydowanie umila towarzyskie spotkania w jesienne i zimowe wieczory.

Czasami przechowuje się trunki bez etykiet. Nie jest to najlepszy zwyczaj, bo można przecież zapomnieć, z jakich owoców jest wino lub w którym roku powstała nalewka. Etykiety to spore udogodnienie zwłaszcza jeśli przechowuje się więcej niż jedną butelkę z domowymi specjałami.

Gdy butelka ma stać się prezentem

Butelka z alkoholem, na której została umieszczona oryginalna etykieta może być wręczona gościom weselnym, ale przecież zwyczaj obdarowywania bliskich i przyjaciół smakowitymi trunkami jest powszechny także podczas innych okazji.

Spersonalizowana etykieta naklejona na butelce z nalewką cytrynową czy z piwem domowej roboty to coś, o czym warto pamiętać. Dzięki niej oznakujemy szkło i zadbamy o to, by wyglądało efektownie i robiło dobre wrażenie na gościach.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here