Salon nie musi być banalny - TOP 3 meble, które muszą się znaleźć w Twoim salonie

Jeśli meblujesz swój pierwszy salon, to prawdopodobnie stoisz przed dylematem, co właściwie powinno się w nim znaleźć, by był elegancki, a przede wszystkim praktyczny. Pewnie nieraz słyszałeś, że salon jest sercem domu. Teraz zastanawiasz się, czy Twój też ma szansę się nim stać. Jak to osiągnąć?

Urządzony z rozwagą salon powinien być wyposażony  w stół, krzesła, stolik boczny, a także kanapę i wygodne fotele. Nie powinno w nim zabraknąć stylowej szafki na sprzęt RTV. Wiele osób stawia w salonie szafę oraz komodę. Niektórzy typowe fotele zastępują oryginalnymi pufami, a kanapy dużymi narożnikami lub rozkładanymi sofami.

Salon jako miejsce do wypoczynku

Nietuzinkowe aranżacje zawsze budzą wiele emocji. I Ty możesz uzyskać efekt WOW w swoim salonie. Jeśli nie dysponujesz wystarczającą przestrzenią, zrezygnuj z obszernych stołów i ustawionych wokół nich krzeseł. Postaw na drugie z zastosowań tego pomieszczenia – miejsce do wypoczynku. Zapoznaj się z meblami salonowymi z oferty sklepu Meble.pl – https://www.meble.pl/meble/meble-salonowe/.

W Twoim salonie nie może zabraknąć stylowej sofy, na której miło spędzisz wieczór. Na odpowiednio dobranej kanapie wypoczniesz i zregenerujesz siły, a jednocześnie będziesz mógł śledzić nowinki w telewizji. Wolisz oglądać ulubiony serial lub film, który już widziałeś w kinie? Nic nie stoi na przeszkodzie. Połóż się wygodnie i rób to!

Stolik kawowy o uniwersalnym zastosowaniu

Wybrałeś już sofę do salonu. Być może zdecydowałeś się na wersję rozkładaną. Możesz leżeć i oglądać programy telewizyjne. Ale gdzie zostawić pilot? Albo przekąski, na które zwykle masz ochotę podczas seansu? Oczywiście na stoliku kawowym. Postaw na nim kubek z herbatą, miskę z chipsami i wszystko, czego jeszcze potrzebujesz.

Osoby preferujące popołudnia i weekendy z książką powinny postawić na wygodne, przestronne fotele. W końcu nie każdy lubi czytać w pozycji leżącej. Pozwól sobie na chwilę relaksu w fotelu o przestronnym siedzisku i specjalnie wyprofilowanym oparciu. Sprawdź w sklepie Meble.pl, jakie kanapy, stoliki i fotele sprawdzą się w Twoim salonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here