Buty odpowiednie do sukienki - jak je dobrać?

Sukienka to obowiązkowe wyposażenie każdej kobiecej szafy. Tym samym, warto jest zadbać o to, aby dobrać do niej właściwej jakości dodatki. Pod pojęciem dodatków do sukienki, kryje się nie tylko szeroko rozumiana biżuteria czy torebka, ale też buty. Wiadomo jednak, że nie każde buty będą pasowały do każdej sukienki. Znaczenie będzie miał tutaj kolor sukienki, jak również jej krój czy długość. Jakie buty do czerwonej sukienki będą zatem najlepsze? Sprawdźmy, jak odpowiednio je dopasować.

Krótka, czerwona sukienka

Jak już zostało wcześniej wspomniane, buty do sukienki dobieramy nie tylko wedle koloru, ale i jej fasonu czy wzoru. Jakie zatem buty dobrać do krótkiej, czerwonej sukienki? tutaj pojawia się kolejna zależność, a mianowicie nasza figura. Panie wysokie i szczupłe, w przypadku, kiedy zamierzają ubrać krótką, czerwoną sukienkę, powinny zdecydować się na buty na niewielkim obcasie. Wówczas unikniemy sytuacji, w której będziemy wyglądać nie elegancko, a śmiesznie. Wysokie kobiety, powinny zatem postawić w kwestii wyboru butów do czerwonej sukienki przede wszystkim na to, aby dobrze współgrały one z ich sylwetką. Jeśli chodzi o kolor butów do czerwonej sukienki, mamy tutaj dość dużą dowolność. Wiele oczywiście zależy od okazji, na jaką zakładamy taką sukienkę. Bez wątpienia jednak, czarne czółenka, na niewielkim obcasie, świetnie będą prezentowały się z każdą, krótką, czerwoną sukienką. Podobnie będzie w przypadku czerwonych, lakierowanych czółenek na niedużym obcasie. Jeśli jednak chodzi o dość niestandardowe rozwiązanie w przypadku wyboru odpowiednich butów do czerwonej sukienki, to jest z nim z pewnością założenie butów w kolorze białym. Jeśli decydujemy się na białe buty do czerwonej sukienki, zadbajmy o to, aby posiadały one czerwone elementy – np. kropki, zapinkę, czy kokardę.

Buty do długiej czerwonej sukienki

Jakie buty jednak wybrać, kiedy musimy je dopasować do długiej, czerwonej sukienki? Tutaj, bez względu na naszą figurę, konieczne jest założenie butów na wysokim obcasie. Długie sukienki, kiedy mierzymy je bez założonych butów, bardzo często sięgają do samej ziemi. Stąd też, koniecznie powinniśmy zadbać, aby obcas buta do takiej długiej sukienki, miał minimum 7 cm. Wówczas ładnie podniesiemy naszą sukienkę i unikniemy sytuacji, w której będzie się ona ciągnęła po ziemi. Co do koloru butów do długiej, czerwonej sukienki, sytuacja wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku butów do sukienki krótkiej. Czerń jest bardzo dobrym pomysłem, dobrze jednak, aby nasze obuwie nie było matowe, a lakierowane. Wówczas dodatkowo podkreślimy elegancki charakter naszej kreacji. Do czerwonej sukienki, świetnie będą też pasowały czerwone szpilki, najlepiej ze złotymi lub srebrnymi elementami, takimi jak kokardy czy zapinki. Coraz częściej też możemy zauważyć, że elementy dekoracyjne czerwonych szpilek, wykonywane są w kolorze czarnym. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie, świetnie sprawdzi się w przypadku, kiedy szukamy idealnych butów do czerwonej sukienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here