Kilka słów na temat przeszczepu włosów

Transplantacja włosów Warszawa to nowoczesna metoda leczenia łysienia, która może być prawdziwym wybawieniem dla kobiet i mężczyzn cierpiących na przykład na łysienie plackowate. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego, jak przebiega wszczepianie włosów Warszawa, ile kosztuje zabieg oraz gdzie można mu się poddać. Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dla osób, które są zainteresowane tym tematem.

Przeszczepy włosów Warszawa

Transplantacja włosów Warszawa jest metodą, która w medycynie znana jest od dawna. Trzeba jednak przyznać, że to właśnie ostatnie lata przyniosły prawdziwą rewolucją. Stworzono roboty medyczne, które wspierają wykwalifikowanych pracowników podczas pobierania tak zwany grafów, a zatem mieszków włosowych wraz z cebulką. Później są one wszczepiane w te miejsca na skórze głowy pacjenta, gdzie znajdują się nagie placki skóry. Wszystko to dzieje się również przy udziale robotów medycznych. Dzięki temu przeszczepy włosów Warszawa są teraz mniej inwazyjne, a pacjent lub pacjentka szybciej powracają do pełnej sprawności.

Wszczepianie włosów Warszawa – ile to kosztuje?

Ile kosztuje transplantacja włosów? Najczęściej jeden zabieg to wydatek około 3000 zł lub odrobinę mniej. Wszystko finansuje się z własnych środków, przeszczep włosów nie jest refundowany w ramach leczenia NFZ. Wydatek jest dosyć duży, jednak przed zabiegiem każdy pacjent musi przejść odpowiednią procedurę, aby trycholog ocenił, jakie są realne szanse powodzenia zabiegu. Dlatego też przeszczepy włosów Warszawa są tak skuteczną metodą. Wykonuje się je tylko i wyłącznie tym pacjentom którzy dobrze rokują. Jakie są efekty? Można zobaczyć je na zdjęciach, które zostały wykonane wcześniejszym pacjentom. Warto wiedzieć o tym, że na ostateczne rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni.

Efekt przeszczepu włosów

Tak zwane baby hair, a zatem bardzo delikatny puszek odrastających włosów, pojawi się na skórze głowy pacjenta po około pięciu lub sześciu tygodniach. Trzeba zatem być cierpliwym, tutaj potrzebny jest czas. Skóra głowy musi się zagoić. Odrastanie włosów to proces fizjologiczny, którego zwyczajnie nie da się przyspieszyć. Z reguły wszyscy pacjenci są zadowoleni z efektów, przeszczepione włosy pokrywają nagie miejsca na skórze, dzięki czemu stają się one mniej widoczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here