Lipotransfer

Starzenie się skóry jest nieuniknione. Nie znaczy to jednak, że musimy się z tym godzić i nie próbować poprawić swojego wyglądu, by mimo upływających lat wyglądać atrakcyjnie. Przeszczepianie tłuszczu to zabieg medycyny estetycznej, który w znaczącym stopniu może wpłynąć na kondycję skóry. Co to jest lipotransfer i co trzeba wiedzieć przed zabiegiem?

Jakie zalety ma lipotransfer?

Przeszczepianie tłuszczu to metoda poprawy swojego wyglądu, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego?

Lipotransfer to zabieg, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest jego nadmiar i przeszczepienie jej do miejsc, w którym powstały bruzdy, ubytki czy zmarszczki. Jest to zabieg, którego największą zaletą jest jego naturalność.

Powiększenie biustu własnym tłuszczem to zabieg, do którego nie są używane implanty czy syntetyczne substancje. Dzięki temu rekonwalescencja po zabiegu jest znacznie krótsza. Nie ma niebezpieczeństwa, że organizm odrzuci wszczepianą substancję. Nie istnieje również niebezpieczeństwo wystąpienia powikłań alergologicznych. Lipotrasnfer jest zabiegiem bezpiecznym i mało inwazyjnym.

Kto powinien skorzystać z lipotransferu?

Przeszczepienie tłuszczu to zabieg, który przeznaczony jest dla osób, które szybko i skutecznie chcą wymodelować sylwetkę.

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolić brzucha, ud czy pośladków sprawi, że figura będzie smukła i elegancka. Przeszczepienie tłuszczu w okolice, które wymagają ujędrnienia poprawi proporcje sylwetki.

Powiększanie biustu własnym tłuszczem nie jest jedyną możliwością. Tkanki tłuszczowe można również wykorzystać do wymodelowania pośladków. Trzeba również pamiętać, że nasze tkanki tłuszczowe pomogą usunąć wszelkie niedoskonałości, które wiek pozostawił na twarzy, szyi czy dłoniach. Są to bardzo znaczące części kobiecego ciała, które zadbane skutecznie wpływają na całościowy wizerunek kobiety.

Powiększenie biustu własnym tłuszczem to zabieg, którego rezultaty widać natychmiast. Wykonując ten zabieg na innych partiach ciała można mieć pewność, że przeszczepianie tłuszczu uaktywnia pracę włókien kolagenowych. Skóra staje się jędrna i sprężysta. Dzięki temu młodszy i zdrowszy wygląd jest gwarantowany. Lipotransfer to idealna metoda, by odzyskać naturalny blask po długiej i ciężkiej zimie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here