Film, który można obejrzeć w gronie przyjaciół

Bardzo często jednym z najlepszych pomysłów na wieczór z przyjaciółmi jest jakiś fajny film. Powstaje jednak pytanie: jaki film faktycznie będzie dobry, jeśli chodzi o obejrzenie go w gronie naszych bliskich znajomych i przyjaciół. Wybór mamy naprawdę spory i rzeczywiście jest tak, że każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o wybór najlepszego filmu do obejrzenia w gronie swoich znajomych i przyjaciół. Sprawdźmy zatem, które filmy będą się na taki właśnie wieczór najlepiej nadawały.

Przede wszystkim – komedie

Gatunkiem filmowym, który lubi chyba każdy, jest komedia. To też zdecydowanie najczęściej pojawiający się gatunek filmowy, jeśli chodzi o repertuar dużych sieci kin. Komedie jednak dzielą się na różne ich rodzaje. Możemy zdecydować się na komedię romantyczną, komedię, w której dodatkowym atutem będzie wątek kryminalny, jak również komedię przygodową. To, na jaki jej rodzaj się zdecydujemy, zależne będzie od tego, na jaki film mamy ochotę. Jeśli chodzi o świetną komedię na wieczór ze znajomymi, doskonale sprawdzi się tutaj Kac Vegas, jak również Wieczór gier, czy Berek. Te dwa ostatnie filmy, to nowości, jeśli chodzi o repertuar kin. Kac Vegas z kolei jest już uznawany za klasykę komedii do obejrzenia w gronie bliskich znajomych.

Filmy akcji i thrillery

Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami kina akcji, takiego, gdzie jest bardzo duża ilość pościgów czy widowiskowych efektów specjalnych, koniecznie powinniśmy wybrać się na najnowszą odsłonę kultowej już serii, jaką jest Mission Impossible. Najnowsza część, nosząca podtytuł Falout, to kino akcji w najbardziej klasycznym jego wydaniu. Nie zabraknie tutaj pościgów, błyskotliwych dialogów, czy nieoczekiwanych zwrotów akcji. Film jest jednak dość długi – trwa ponad dwie godziny. Nie oznacza to jednak, że będziecie się na nim nudzili. Tom Cruise wspina się w tym filmie na wyżyny swojego aktorstwa, zaś widowiskowe sceny z udziałem helikopterów czy samochodów, naprawdę robią dobre wrażenie. Jeśli jednak szukacie znacznie mocniejszych wrażeń w kinie, koniecznie warto jest wybrać się na film pt. „Pod ciemnymi gwiazdami”. To rasowy thriller, który nieustannie trzyma widza w napięciu. Jest to też dość niestandardowa produkcja, bowiem film ten, poza tym, że jest thrillerem, jest też opowieścią o miłości. Zdecydowanie dobrze zagrany, bardzo dobrze zmontowany, z pewnością znajdzie swoich fanów.

Filmy familijne

Jeśli jednak chcemy obejrzeć jakiś fajny film z rodziną, to doskonale sprawdzi się tutaj szeroko rozumiane kino familijne. Musimy się jednak liczyć z tym, ze jeśli chodzi o ten rodzaj filmu, w kinach bardzo często jest on wyświetlany z polskim dubbingiem. Jeśli komuś to zupełnie nie przeszkadza, warto jest wybrać się chociażby na najnowszy film z Kubusiem Puchatkiem, którego tytuł brzmi: Krzysiu, gdzie jesteś. To fantastyczna, bardzo ciepła opowieść zarówno dla starszego widza, jak i młodszego. Dorośli z pewnością odczują sentyment do postaci, które już znają, zaś dzieci, z na pewno będą sympatyzowały z bohaterami tej produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here